Yaşam

Kate Middleton’dan çalışanlarına gizli meydan okuma! Ölü sinek yerleştirip test ediyor

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden Prens William ve eşi Kate Middleton, Kensington Sarayı’ndaki evleri için yardımcı aradığını duyurdu. Kraliyet Ailesi için işe alım yapan bir uzmanın kullandığı “ölü sinek” tekniği herkesi şoke etti.

İngiltere’de tahtın ikici sıradaki varisi olan Prens William eşi Kate Middleton, Kensington Sarayı’ndaki ev işleri için yardımcı arıyorlar. 40 yaşındaki Middleton’ın eşi Prens William ve çocukları George, Charlotte ve Louis ile birlikte yaşadığı evin sorunsuz bir şekilde idare edilmesi için personel işe alımlarında oldukça detaycı olduğu biliniyor. 

The Mirror gazetesinin haberine göre; sarayda işe alımdan sorumlu Tracey Waterman, adayları seçme konusunda farklı test ve yöntemlere başvuruyor. Waterman, adaylarla görüştüğü odanın herhangi bir yerine ölü bir sinek yerleştirerek adayların dikkatini ölçüyor. Şömine ya da halıya ölü bir sinek yerleştiren Waterman, sineği fark eden adayları ön sıraya alıyor. 

“AYRINTILARA ÖZEN GÖSTERİLMELİ!”

Waterman, işe alım sırasında “ölü sinek” testinin tamamen esas alınmadığını bunun gibi pek çok yöntemin de kullanıldığını söyledi. Channel 5’in Sandringham: The Royals at Christmas adlı belgeselinde açıklamalarda bulunan Waterman, “Beş yıldızlı bir oteldeki kahya ile kraliyet sarayındaki bir hizmetçi arasındaki fark, ayrıntılara gösterilen özendir” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir