Yaşam

Farah Zeynep Abdullah Bergen filminin afişini paylaştı! Bergen’i kim öldürdü?

Ünlü sanatçı Bergen’in hayatının anlatıldığı filmde başrol oyuncusu olan Farah Zeynep Abdullah filmin afişini sosyal medya hesabından paylaştı.

“Acıların Kadını” olarak bilinen arabesk müziğin değerli isimlerinden Bergen‘in yaşamını konu alan “Bergen” filmi 2022’nin Mart ayında beyaz perde de izleyicilerle buluşacak.

Başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla filmin afişini yayınladı. Heyecanla beklenen filmin afişi sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı.

BERGEN FİLMİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI!

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu‘nun başrol olarak yer aldığı Bergen filminin ilk fragmanı herkesi heyecanlandırdı.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay‘ın yaptığı filmde Bergen’i Farah Zeynep Abdullah oynarken, eski eşini Erdal Beşikçioğlu, annesini Tilbe Saran, en yakın arkadaşı Nadire’yi Nergis Öztürk, abisini Çağdaş Tekin, ablasını Damla Cercisoğlu oynayacağı öğrenildi.

BERGEN UNUTULMADI!

Kadına yönelik şiddetle mücadelenin sembol isimlerinden olan Bergen, eşi Halis Serbest tarafından önce kezzapla bir gözü kör edilmiş ardından 1989 yılında cinayete kurban gitmişti. Film ekibi “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü” sebebiyle anlamlı bir gösteriye imza attı.

Bergen’in dillere pelesenk olan şarkısı Sen Affetsen Ben Affetmem’in sözlerini pankart yapan film ekibi şarkıyı hep birlikte söyleyerek bu mücadeleye destek oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir