Yaşam

Survivor Aycan’dan şoke eden karar! Yarışmadan ayrıldı

Acun Medya’nın başarılı yapımlarından olan Survivor All Star’ın geçtiğimiz bölümlerinde gerçekleşen ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Aycan’ın yarışmaya devam etme konusunda, “Aycan konusunda iyimser değilim. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz” şeklinde konuşmuştu. Ilıcalı, Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Aycan’ın son kararını açıkladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star‘ın hızlı giriş yaptığı yeni sezonda, yarışmacılar arasındaki tartışmalar ve parkurlarda yaşanan sakatlıklar dur durak bilmiyor. Her bölümde izleyicide ayrı bir heyecan uyandıran Survivor’ın geçtiğimiz bölümlerinde sakatlanan Aycan hakkında Acun Ilıcalı, “Aycan konusunda iyimser değilim. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Survivor’ı bırakması söz konusu. Buna kendisi karar verecek. Sakatlık olmadığı için kendisine kısa bir süre verdik. Aycan’ın ayrılma kararını açıklayabilirim” demişti. Ilıcalı, dün akşam toplanan ada konseyinde Aycan’ın son kararını açıkladı.

Acun Ilıcalı ada konseyinde konuştu

SURVİVOR AYCAN YARIŞMA ŞARTLARINA DAYANAMADI

Yeni sezona yeni kurallarla başlayan Survivor’ın ağır şartlarına dayanamayan Aycan, yarışmadan çekilme kararı aldı. Ilıcalı Aycan’ın kararını yarışmacılara, “Aycan şartlara daha fazla dayanamadı ve ayrılma kararı aldı. Aycan bugünden itibaren Survivor’da olmayacak. Aycan çok sevdiğim birisi. Daha önce de benzer şeyi yaşamıştı” ifadeleriyle duyurdu.

Acun Ilıcalı Aycan

“ERKEN PES ETTİ”

Konu hakkında Ilıcalı’dan söz almak isteyen Sercan, Aycan’ın Survivor’dan ayrılmasını, “2020’de pes ettiği zaman sonlara doğruydu. Bu defa çok erken pes etti. Üzüntü duydum bu karardan” şeklinde değerlendirdi.

Sercan Aycan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir