Yaşam

Osman Bey Vezir Alemşah’ı öldürdü! Kuruluş Osman 81. bölüm fragmanı

Moğolların elinden kurtulan ve Konya’da Sultan Mesut ile bir araya gelen Osman Bey, tüm engelleri aşarak Vezir Alemşah’ı öldürmeyi başardı. Öte yandan Moğolların baskısı artınca Osman Bey, yeni bir planla Geyhutu’nun karşısına çıkıyor. Kuruluş Osman 81. bölüm fragmanı

Vezir Alemşah yüzünden Alplerinin yarısını kaybeden Osman Bey, bunun öfkesiyle yanıp tutuşmaktadır. Vezir, Osman Bey’in ortadan kaldırılması için elinden gelen tüm hainliği yapar. Bu sırada Osman Bey’i kurtarmak için Malhun Hatun ile beraber yola çıkan Selcan Ana ağır yaralanır. Gündüz Bey kendisine karşı çıkan Kayı Hatunlarına kin tutar. Ayrıca Vezir Alemşah’ın oyunlarına gelir. Bu sırada Nikola’da Osman’ın yokluğundan istifade Kayı obasını ortadan kaldırmayı planlar. 

KURULUŞ OSMAN 81. BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Beykoz ilçesine bağlı Riva’da özel bir plato yapıldı. Platoda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar inşa edildi. Avrupa’nın en büyük platolarından biri olan yerin yapımında 60 ayrı marangoz ekibi canla başla her gün çalışıyor. Aynı ortamı yakalamak için bölgedeki göle yapay nehir açıldı. Toplamda 1500 kişi çalışıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir