Yaşam

Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi? Tansel Öngel diziden ayrılıyor mu?

Son dönemde Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı Naci rolü ile ön planda olan Tansel Öngel, Maske Kimsin Sen yarışma programını sunmaya başladı. Bu durumda Öngel’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı da büyük merak konusu oldu.

Masumlar Apartmanı’nın Naci’si Tansel Öngel’den seyirciyi üzecek bir iddia ortaya çıktı. Kulislerde konuşulan iddialara göre Öngel projeden ayrılacak. Dizide zor bir hastalığa yakalanan ve kısa süre önce tedavisi başlayan Naci karakterinin diziden çıkıp çıkmayacağı büyük merak konusu oldu. Yine iddialara göre Öngel, projeye senaryo gereği ölerek veda edecek.

SUNUCULUĞA YÖNELDİ

Maske Kimsin Sen isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmaya başlayan Öngel, bir süre sunuculuk yapacak gibi görünüyor. Diziden ayrılma ihtimali bile seyirciyi oldukça üzen Tansel Öngel’in diziye ne zaman veda edeceği merak konusu oldu.

Masumlar Apartmanı’nda Safiye ile Naci, yıllar sonra bir araya gelerek hayallerini gerçekleştiriyor. Fakat senaryo gereği evlenen çifti kötü günler bekliyor. Naci’nin yeni bölüm fragmanında eski hastalığının nüksettiği görülüyor. Naci’nin akıbeti merak konusu. Öngel’in dizideki geleceği yeni bölümlerle ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir