Yaşam

HBO Max Türkiye’ye geliyor! HBO Max Türkiye’de nasıl izlenir 2022! HBO Max’e nasıl üye olunur?

Son zamanlarda dijital içerik platformlarında büyük bir çıkış yakalayan Netflix ve Amazon Prime video’nun ardından Türkiye’ye hızlı bir giriş yapan HBO max oldu. HBO Max 2022 yılı sonunda Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacağını açıkladı. Peki son zamanların en güzel orjinal dizi izleme platformu olan HBO Max’e nasıl üye olunur, HBO Max Türkiye’de nasıl izlenir? 2022 HBO Max dizileri neler? İşte cevaplar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2018 yılında Warner media tarafından kurulan dijital içerik platformu HBO Max Türkiye’de de yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Netflix ve Amazon Prime Video gibi pek çok farklı orijinal dizisi ve filmi ile tanıdığımız HBO Max, geçtiğimiz günlerde 2022 yılı içinde Türkiye, Yunanistan, Hollanda ve Litvanya gibi ülkelerde de hizmet vererek Avrupa’da yayınlanacağını açıkladı. Ancak Türk hayranları Harry Potter’ı izleyemeyecek. Son günlerde en çok aratılan konunun tüm detaylarını araştırdık. İşte HBO Max ile ilgili tüm detaylar..

HBO Max üyelik nasıl yapılır

HBO MAX’E NASIL ÜYE OLUNUR?

 1. HBO Max internet sitesini açın.
 2. Abone Ol butonuna tıklayın.
 3. Aylık ve yıllık abonelik seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edin.
 4. Hesap bilgilerinizi girin.
 5. Ödeme bilgilerinizi girin.
 6. Artık HBO Max abonesi oldunuz.
 7. İşlem tamam.

HBO MAX NE ZAMAN TÜRKİYE’DE OLACAK?

HBO Max, 2022 yılı sonunda Türkiye’de de yayın hayatına başlayacak. 8 Mart’tan itibaren 15 Avrupa ülkesinde daha hizmete gireceği bildirildi. Bu ülkelerin Romanya, Sırbistan, Slovakya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çekya, Macaristan, Moldova, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz ve Slovenya olduğu bildirildi.

Platformun önümüzdeki aylarda Türkiye, Yunanistan, İzlanda ve üç Baltık ülkesine açılmayı planladığı bilgisi aktarıldı.

HBO MAX TÜRKİYE’DE NE KADAR OLACAK?

HBO Max dijital yayın platformu abonelik fiyatları şu an için aylık abonelik türünde reklamlı 9.99 dolar, reklamsız 14.99 dolar olarak açıklandı. Yayın hayatına Türkiye’de girecek olan HBO Max fiyatları Amazon gibi yerelleştirecek mi yoksa direkt olarak bu fiyatları döviz kuru üzerinden mi hesaplayacak henüz bununla ilgili bir açıklama yok.

HBO TÜRKİYE’DEN NASIL İZLEYEBİLİRİM? 

 • HBO Türkiye için biraz uğraştırıcı olsa da doğru VPN cihazı ile kolayca erişilebilmeniz mümkün. Öncelikle;
 • Amerika IP adresine sahip olmanız gerekiyor. Yani Amerika IP adresine sahip olabileceğiniz bir VPN gerekli. SurfShark uygulamasını deneyebilirsiniz.
 • VPN uygulamasını kurun ve oturum açın.
 • Eyalet seçimini yapın ve HBO’ya giriş yapın. Ücretsiz ve deneme versiyonu olan 1 haftalık seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. 

İşte bu kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir