Yaşam

Yumurtacılık işinde dolandırılan Coşkun Sabah’tan yeni açıklama!

Geçtiğimiz sene şarkıcı Coşkun Sabah, iş alanını değiştirdiğini açıklamıştı. Pandemiyle beraber azalan şarkı sektöründen iş çıkmayınca alanını farklı yöne çeviren Coşkun Sabah yatırımını tavuk çiftliğinden yana tutmuştu. Önceki gün dolandırıldığını açıklayan Coşkun Sabah’tan yeni bir açıklama daha geldi.

Eskişehir’de def bir yumurta çiftliği kuran Coşkun Sabah, 500 bin lira zararda olduğunu bir yıl sonra açıkladı. Sabah, işinde dolandırıldığını şu sözlerle anlattı:

“14 bin tavuktan aylarca zarar ettik. Meğer güvendiğim kişi beni dolandırmış. Yumurtaları hep el altından satmış! Hemen kestim biletini. Çok şükür işleri yoluna koydum. Şimdi 14 bin tavuktan günlük ortalama 12 bin yumurta üretiyoruz. Artık bu işte daha tecrübeliyim ve akıllandım.” 

Bu sözler akabinde gündem olan Coşkun Sabah yeni bir açıklama yaparak dolandırıldığını ancak batmadığını belirtti. Kurduğu çiftliğin ve markanın iyi gittiğini belirten Sabah, “Bazıları sanki battık bittik gibi yazıp çizdiler. Aslında her şey yolunda gidiyor. Yumurta markamıza ve kurumsal kimliğimize gelen bir zarar söz konusu değildir” dedi.

PARA KAZANMAK İÇİN İŞ DEĞİŞTİRMİŞTİ!

Özkan Özadalı ile beraber ortak olan Coşkun Sabah 15 bin tavuklu bir çiftlik kurdu. 1 milyon yatırımlık çiftliğin açılışı da gerçekleşti. Şarkı yapmaya devam edeceğini söyleyen Coşkun Sabah, bunun ek iş olduğu ancak bu pandemide böyle bir işe ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Sabah yaptığı açıklamada, ‘Pandemi olduğu için bu işe girdik. Müzik dünyası birkaç yıl daha böyle sürecek kanaatindeyim. 10-15 günde bir Eskişehir’e denetlemeye, hesap kitap yapmaya gidiyorum. Kazandığım paranın yarısını müziğe, yarısını tarıma yatıracağım.’ ifadelerini kullandı.

coşkun sabahın tavuk çiftliği

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde kurulan çiftliğin gelirinin piyasaya çıkaracağı yeni şarkılarda kullanacak. 

coşkun sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir