Yaşam

Robert Pattinson’lu The Batman’ın yayın tarihi belli oldu! Heyecanlandıran fragman

Büyük tartışmalarla yapılan The Batman filmi ilk fragmanı yayınlandı. Başrolünde bu kez Alacakaranlık filmi serisinden tanınan Robert Pattinson’un olduğu filminin diğer filmlere oranla hikaye örgüsünün farklı olduğu fragmanla ortaya çıktı. Hayranları Pattison’un proje için aldığı ücrete tepki gösterdi. Bunun yanı sıra Batman serisinin sonu olacak olan bu projenin uzun olacağı açıklandı. Yayın tarihi belli oldu.

Yıllardır Hollywood sinemasına damga vuran baş yapıt Batman filminin 2021 yılına özel ilk fragmanı yayınlandı. Ancak alışık olunan Batman film serisinden farklı olan The Batman’ın başrolünde Robert Pattinson yer aldı. Senaristliğini ve yönetmenliğini Matt Reeves’in yaptığı The Batman’de Batman’ın doğuşunun ikinci versiyonunu anlatacak olan film büyük eleştirilere neden oldu. Pattinson’lu Batman, hayranlarını bu kez korkutmaya geliyor. Afişiyle bile tüyleri diken diken eden The Batman, şimdiden heyecanlandırdı. Filmin vizyon tarihi belli oldu. 4 Mart’ta seyircisinin karşısına çıkacak film bambaşka olacak. 

the batman afişi

EN UZUN FİLM!

Orijinal hikayesi dışına çıkartılan Batman filminin yeni fragmanından sonra sosyal medya sallandı. The Batman’ın yayınlanan tüm Batman filmlerini solladı. 2 saat 56 dakika olacak film hakkında çıkan gerçekler hayranlarını heyecanlandırdı. Uzun soluklu bu projede konudaki değişim oyuncular bambaşka bir Batman’ın geleceğinin habercisidir. 

ROBERT PATTİSON’UN ALDIĞI ÜCRET DUDAK UÇUKLATTI!

Batman hayranları filmin başrolünde yer alan Robert Pattison’un yakışmadığına dair olumsuz yorumlarda bulunurken bazıları ise oyuncunun aldığı ücrete tepki gösterdi. Efsane projede yer alan oyuncu bunun için 3 milyon doları kabul etmiş. Yaklaşık 25 milyon TL olan kazancın daha önce projede yer alan oyunculardan düşük olduğu öğrenildi. Hayranları sosyal medyada bu kazancın az olduğuna dair paylaşımlarda yaparak oyuncunun daha önce adını duyurduğu başarılı yapımları hatırlattı. 

Robert Pattison

HİKAYEYE FARKLI YERDEN BAKILACAK!

The Batman ile Batman karakterinin ilk yılları anlatılacak bu yüzden Batman daha genç bir yüz olarak karşımıza çıkarıldı. Ayrıca hikayeye farklı bir açıdan bakıldığını söyleyen senarist sevilen diğer karekterlerin de ilk halleri film de yer alacak. 

Filmin ana teması yozlaşmış şehir hayatındaki adaletsiz yaşamları ele alıyor. Adaletsizliğe karşı savaşan Batman ise sırlarla dolu birçok durumu ortaya çıkarmaya çalışıyor. Robert’in oynadığı Batman’ın kostümünde ise bir kaç farklılık yer aldı. 

robert pattinsonlu the batman fragmanı

SOSYAL MEDYA SALLADI

Batman serisinde birçok oyuncu yer almasına rağmen Batman hayranları Robert Partinson’a karşı sert eleştirilere devam ediyor. Filmin birçok hayranı Robert’in filminde çok zayıf kalacağını iddia etti. Fragman sonrasında ise bu sert eleştiriler devam etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir