Yaşam

Mehmet Dinçerler aşkı için her şeyden vazgeçti! Mehmet Dinçerler’den Hadise için kral hareket

Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi alan ve kabul eden Hadise’nin Instagram hesabındaki takip etmeyi bırakınca herkesin aklına ayrıldılar mı sorusu geliyordu. Hadise ile evlilik hazırlığı yapan Mehmet Dinçerler’den borcu için yaptığı kral hareket gündeme bomba gibi düştü.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hadise’ye yaptığı evlilik teklifiyle çok konuşulan Mehmet Dinçerler’in iş hayatında sıkıntılı günler yaşadığı iddia edildi. İş dünyasında sıkıntılı günler geçiren Dinçerler Ailesi’ne ait üç şirkete ocak ayında konkordato kararı verilmişti. Söylemezsem Olmaz programındaki iddiaya göre Mehmet Dinçerler’in müstakbel eşine aldığı yüzük aileyi karıştırdı.

40 bin dolar değerinde bir tektaşla evlilik teklifi alan ünlü şarkıcının, nişanlısının borçları yüzünden canının sıkıldığı iddia edilmişti. Üç şirketin yönetim ve denetim yetkisi, mahkemenin atadığı kayyuma verildi.

İş hayatında zor günler geçirdiği konuşulan Mehmet Dinçerler’den açıklama geldi. Kimseye borcu olmadığını söyleyen Dinçerler şu mesajı paylaştı:

“Çocukluğumdan beri ticaretin içerisinde yer almış ve sonsuz deneyimler edinmiş bir ailede yetişmiş bir genç olarak iş hayatına dair öğrendiğim en temel değer, iş ahlakından asla ödün vermemektir. Ne yazık ki babam Burhan Dinçerler ve abisi Mehmet Dinçerler’in ortak oldukları Hacı Sayid Gıda San. Tic. A.Ş. ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte bir kısım banka borçlarına ailesine ve soyadına karşı kendisini sorumlu hisseden her evlat gibi hiçbir ticari yükümlülüğüm olmamasına rağmen maalesef kefil olmuştum. Bu sebeple borçların yapılandırılması için Hacı Sayid’in konkordato talebinde bulunması ile birlikte bir kısım kefaletlerimiz sebebiyle, yatırımcılarımızı ve çalışanlarımızı koruma altına almak amacıyla, şirketimiz de 2019 senesinde konkordato sürecine girmek zorunda kalmıştır.

Ben şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup bir tane dahi takibe alınmış borcum bulunmamaktadır. Ayrıca 2021 senesinde şirketimin ve şahsımın kefaleti bulunan borçların (şahsım ve şirketimin borcu olmamasına rağmen) neredeyse hepsini kapattık. Haberlere konu olan ödenmeyen borçlarla veya şirketle aile bağları dışında hiçbir zaman ortaklığım olmamıştır.

“23 YAŞIMDAN BERİ TİCARET YAPIYORUM”

Ben bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım; yalnız, şirketler tamamen tüzel kişiliktir ve kimsenin borcu kimseyi bağlamaz. Bugün gelinen süreç tabi ki üzücüdür, bu üzücü olay üzerinden magazin üretmek ve haksız itibar suikastı yapmak eminim hiçbir ahlaka yakışmaz…

23 yaşında başladığım ticaret hayatım, bugün binlerce insanın ekmek yediği bir işletmeye dönüştü ve bunu on binlere taşımak en büyük arzum ve hedefimdir.”

 

AYRILIK HABERLERİ GÜNDEME GELMİŞTİ!

Hadise, geçtiğimiz günlerde evlenme teklifi aldığı sevgilisi Mehmet Dinçerler’i sosyal medyada takipten çıktı. Bu gelişme ‘Ayrıldılar mı?’ sorusunu gündeme getirdi. Dinçerler’in sosyal medya hesabının kapalı olması da kafaları karıştırdı. Hadise’nin evlilik teklifinde hediye aldığı 3 milyonluk tektaşının ise Dinçerler Ailesi’nde krize neden olmuş, iflas davasında konu edilmişti. 

Hadise, damat adayı Mehmet Dinçerler’i Instagram hesabından takipten çıktı. Bu adımı fark eden takipçiler, “acaba ayrıldılar mı” sorusunu gündeme getirdi.

Yaşanan bu gelişmeden sonra ‘ilişkilerinde sıkıntı mı var?’ soruları magazin gündemini meşgul etti. Ancak Mehmet Dinçerler’in hesabını kapattığı ortaya çıktı.

 

MEHMET DİNÇERLER’İN KARDEŞİNİN DÜĞÜNÜNDE AİLEYE GİRDİ!

Ünlü şarkıcı Hadise nihayet aradığı mutluluğu buldu. Geçtiğimiz gün Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul etmiş ve sevgilisinin kardeşinin gelinlikle, davul zurna eşliğinde evden çıkışını müstakbel kayınvalidesiyle yan yana izlemişti ve bir hayli eğlenmişti.

Hafta sonu da Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününe katılan Hadise, görümcesiyle birlikte kendi şarkısı eşliğinde karşılıklı oynadı.

Kendi şarkılarında dans eden Hadise, düğünün sonunda çekilen aile fotoğrafında da yer aldı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlilik kararı aldı. Hadise, parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Dinçerler ile evlilik kararı aldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Hadise, yayınladığı videoya “Bizim bölümümüz başlasın” notunu düştü. Hadise’nin paylaşımı kısa sürede yüz binlerce beğeni aldı. Güzel şarkıcının videosuna Seda Sayan, Burcu Esmersoy, Demet Şener gibi ünlü isimler de yorum yaptı.

Hadise, söz konusu görüntüleri Instagram hikayeler bölümünden ise “Evet dedim” notuyla paylaştı.

KAYINVALİDESİYLE BULUŞTU!

Önceki gün sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden Hadise, bugün müstakbel kayınvalidesiyle yan yana eğlendi. Güzel şarkıcı, istenmeyen gelin iddialarına son vermiş oldu. Gelinin davul zurna eşliğinden evden çıkışını sevgilisi ve müstakbel kayınvalidesiyle yan yana izleyen Hadise, bir hayli eğlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir