Yaşam

Dilber Ay rolü için 9 kilo aldı! Büşra Pekin’in son halini kimse tanıyamadı

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Dilber Ay’ın hayatını konu alan filmde başrol olarak yer alan ünlü oyuncunun aldığı kilolar herkesi şoke etti.

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Başrolünde yer aldığı “Dilberay” filmi için 9 kilo alan Pekin’in yeni halini hayranları tanımakta zorlandı.

Rolü için sıkı bir hazırlık içerisinde olan ünlü oyuncu geçen yıl 6 ayda 15 kilo vermişti. Ünlü sanatçı Dilber Ay’ın hayatını oynayan Pekin’in eski halinden eser kalmadı.

NE OLMUŞTU?

Türk Halk Müziği’nin değerli sanatçılarından Dilber Ay’ın hayatını konu alan “Dilberay” filminde başrol olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Büşra Pekin, rolüne hazırlanma süreci hakkında ilk kez konuştu. 

Filme hazırlık sürecinde zorlu anlar yaşadığını söyleyen Büşra Pekin, “‘Bir Oyuncu olarak baktığımızda Dilber Ay çok performans gerektirecek bir karakter. Yürümesi, oturması, bakışları, konuşması, çok kendine has. Bu beni çeken taraftı, farklı ve özgün olması. Bütün videolarını görmek istedim. Onları arayıp bulmak bir bakıma zorlayıcıydı. Bir taraftan şarkı söyleme kısmında hiç bilmediğim bir alanda mücadele vereceğimi biliyordum ama orada da eninde sonunda bunu doğru bir yere taşıyacağımıza hep inandım. Çünkü yanımda da çok doğru insanlar vardı. Diyalekt ve konuşma olarak bir yörenin insanı değildi.” şeklinde konuştu.

Dilber Ay ile hiç tanışmadıklarını dile getiren ünlü oyuncu, onu şu an görseydi kendisine “Helal olsun” demek istediğini söyledi.  39 yaşındaki ünlü oyuncu sözlerinin devamında “Yaşadığı şeyler kolay değil. Pes etmesi, bırakması mümkün çok anlar yaşamış…” ifadelerini kullandı.

FİLMİN FRAGMANI HERKESİ HEYECANLANDIRDI!

2019 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Dilber Ay’ın hayatını konu edinen “Dilberay” filminin yayınlanan yeni fragmanı herkesi heyecanlandırdı. Besteleriyle gönüllere taht kuran ünlü sanatçının yaşadığı zorlukları konu alan film 4 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek. 

Başrolünde ünlü oyuncu Büşra Pekin’in yer aldığı filmin fragmanında Ay’ın çocukluk günlerinden itibaren yaşadığı zorlu günler ve müzik hayatındaki başarısı gözler önüne seriliyor.

İşte heyecanla beklenen Dilberay filminin yeni fragmanı;

BÜŞRA PEKİN FİLM İÇİN 9 KİLO ALMIŞTI!

“Kolonya Cumhuriyeti”, “Tatlım Tatlım”, “Bayi Toplantısı” ve “Hadi İnşallah” gibi başarılı projelerde adından söz ettiren oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz yıl 6 ayda 15 kilo vermişti.

2019 yılında yaşama gözlerini yuman Dilber Ay‘ın hayatını oynamak için hazırlıklara başlayan Büşra Pekin, rolü gereği verdiği kiloları geri aldı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Filmin ilk aşamasında çocukluktan başladığımız için kilom idealdi. İlerleyen yaşlara doğru 9 kilo aldım. Dilber Ay’ı oynamak büyük sorumluluk. Güçlü bir kadınmış helal olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir