Yaşam

Bizim Köyün Kızları yarışmacısı Kübra Ece’nin şüpheli ölümü!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bizim Köyün Kızları adlı yarışmada tanınan fenomen yarışmacı Kübra Ece vefat etti. 4. kattan düşerek hayatını kaybettiği öne sürülen Kübra Ece’nin şüpheli ölümüyle ilgili evde bulunan 7 kişi gözaltına alındı.

Bir döneme damgasını vuran TRT 1 ekranlarında izleyenlerle buluşan Bizim Köyün Kızları yarışmacısı Kübra Ece‘nin geçtiğimiz gün saat 05.00 sularında Avcılar Gümüşpala Mahallesi’ndeki binanın 4’üncü katından düştüğü öne sürüldü. Olay yerine ambulansın gelmesiyle ilk müdahalesi yapılan 30 yaşındaki Kübra Ece, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Kübra Ece

EVDEKİ 7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Kübra Ece’nin ölümüyle ilgili inceleme başlatan polis, o gece evde bulunan Mikail Ö., Hami A., Mehmet Emre Ş., Mahmut Emir Ş., Ayşe Ç., Muhammed Ali Ş. ve Brezilya doğumlu Luizia Marina R.C.‘yi Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına aldı. 

Kübra Ece

Evde bulunan 7 kişi arasında Kübra Ece’nin eski erkek arkadaşı Mehmet Emre Ş.’nin de bulunması dikkatlerden kaçmadı. Evdeki diğer kişiler tarafından, ikili arasında kıskançlık nedeniyle çıkan tartışmanın ardından Kübra Ece’nin kendisini boşluğa bıraktığı söylendi.

Kübra Ece

“BU KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Bugün toprağa verilen Kübra Ece’nin kuzeni İbrahim Sunar, cinayet şüphesi olduğunu belirterek bu konunun sonuna kadar takipçisi olacaklarını söyledi.

Kübra Ece

Sunar, Kübra Ece’nin sosyal medyaya yansıtıldığı gibi nişanlı olmadığını ifade ederek, “Biz sadece çok yakın bir arkadaşının doğum gününe gittiğini biliyoruz. Doğum gününü kutluyorlar eve geliyorlar. Daha sonra ne olduysa, telefon mu geldi haber mi geldi bilmiyorum çıkıp olayın yaşandığı eve gidiyorlar. Ondan sonrasını biz de bilmiyoruz. Şu an polis de oradakilerin ifadelerini alıyor zaten. Adalete güveniyoruz. Bu olayın peşini kesinlikle bırakmayacağız. Olayın gerçekleştiği ev bir arkadaşlarına ait. Bizim kızımızın çok yakın bir arkadaşının erkek arkadaşının evi. Ama içeride ne oldu ne bitti biz de bilmiyoruz. Bize sabah 04.30 gibi haber geldi. Biz hep beraber koştuk gittik. Bunun mutlaka bir sorumlusu vardır. Ya biri itti ya da kendisi atladı. Atladıysa da neden atladı? Orada illa ki bir konuşma oldu, bir şeyler geçti ki kızımız yaptıysa da bu duruma geldi. Orasını tabi adalet çözecek. Devletin bütün kadın cinayetlerinde olduğu gibi bu konuda da failleri bulacağına inanıyorum. Biz de o zaman işte yapacak bir şeyimiz yok yasımızla oturacağız. Nişanlısı yok, öyle bir şey yok. Olayla alakalı da 7 şüpheli gözaltında sorguları yapılıyor diye biliyoruz” sözlerini kaydetti.

Yarışmacı Kübra Ece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir