Yaşam

Cristiano Ronaldo’dan gençlere çağrı! Sanal dünyanın esiri olmayın

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Dubai’de gençlerle buluştu. Portekizli oyuncu son yıllarda artan sosyal medya bağımlılığı hakkında gençlere tavsiyelerde bulundu.

Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en başarılı isimleri arasından gösterilen Cristiano Ronaldo, gençlerle bir araya geldi. Birleşik Arap Emirlikleri’ne giden Ronaldo, Dubai’deki Al Wasl Plaza’da gerçekleşen etkinlikte tavsiyelerde bulundu.

Cristiano Ronaldo

Hayat hikayesinden kesitler anlatan Ronaldo, dijital dünyada yaşanan sorunlardan dolayı gençlere sanal dünyanın esiri olmayın mesajını verdi. Genç çocukların teknoloji bağımlı hale gelmemesini öneren Ronaldo, “Sanal dünyanın esiri olmamalıyız ama avantajlarını kullanmalıyız. Oğlumun bana tek sorduğu şey ne zaman bir telefonu olacağı. Ona, daha zamanının gelmediğini söylüyorum. Aldığım zaman da limitli kullanacak” dedi.

Sağlığına dikkat ettiğini belirten tecrübeli yıldız, “İyi beslenin, iyi uyuyun ve sağlığınıza dikkat edin. Ben 37 yaşında üst seviyede oynayabiliyorsam, bunu vücuduma iyi bakmama borçluyum” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir