Yaşam

Okan Bayülgen’den şaşırtan açıklama: “Erkan Petekkaya akıl hastası”

Uykusuzlar Kulübü programının sunuculuğunu yapan sivri dilli ünlü komedyen Okan Bayülgen’in sözleri olay oldu. Petekkaya için “Akıl hastası” yorumunda bulunarak “Allah saklasın, onun komşusu olmak ne fena bir şeydir.” demesi dikkat çekti.

Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü programına konuk olan Sinan Akçıl, oyuncu Erkan Petekkaya ile yaşadığı anılardan bahsetti. Ünlü şarkıcı, Petekkaya’nın gece yarılarında dahi kendisini aradığını anlattı.

Akçıl, “Erkan Petekkaya sabaha karşı beni aradı bir gün. Dedi ki ‘Ben karımla bütün yaz bir şarkıyla aşk yaşadım, buna söz yazar mısın?’ Attı bana. Eyvah dedim şimdi, külfet hani. Çünkü birisi böyle bir şey attığı zaman bana külfet geliyor yani, kırmamak da istediğim bir adam çünkü.” şeklinde konuşarak Erkan Petekkaya’nın gece geç saatlerde kendisini aradığından söz etti. Akçıl, ayrıca saat kaç olursa olsun Petekkaya’nın telefonunu cevapladığını anlattı.

“ERKAN PETEKKAYA AKIL HASTASI”

Okan Bayülgen ise söze girerek “Erkan Petekkaya bence akıl hastası. bunu bir heyetin söyleyip bu adama teşhisi koyması lazım. Abi müthiş, böyle bir enerji… Neresinde aküsü varsa bunu bulmak lazım. Ya düğmesini kapatacaksın bu adamın belli bir saatte, müthiş çalışıyor.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir