Yaşam

Cem Yılmaz 200 TL’yi beğenmeyince alay etti!

Geçtiğimiz gün Uraz Kaygılaroğlu ile bir stabnd-up gösterisi izlemeye giden komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulundu.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Önceki gün oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Kadıköy’de bir stand-up gösterisini izleyen ünlü isim, bir ara sahneye de çıktı.

Gösteri sonrası elinde 200 TL ile fotoğraf çekilen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Güzel, nazik ev sahibi komedyen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ben 200 TL kazandım. Böyle böyle 3 iş yapsam 27 milyon zarardayım!” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın gösteri başına milyonlar kazanarak 200 TL’yi az bulması sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı. Ünlü komedyenin kendisini takip eden hayranlarıyla alay ettiği o paylaşım, akıllara geçtiğimiz sene 5 milyon doları gözden çıkarıp satın aldığı arabayı getirdi. Yılmaz, arabayı aldıktan sonra da ayrıca özel tasarım yaptırmıştı. Bunun yanı sıra NFT’de de satış yaparak bir ay içinde 15 milyon kazanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir