Yaşam

Seksenler ekibi usta oyuncu Rasim Öztekin’i unutmadı!

TRT 1’in fenomen dizisi Seksenler ekibi, dizide yıllarca Fehmi karakterini canlandıran ve geçtiğimiz aylarda vefat eden usta oyuncu Rasim Öztekin’i 14 Ocak’taki doğum gününde unutmadı ve özel video hazırladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçirdiği kalp krizi sonucunda 8 Mart 2021 tarihinde yaşamını yitiren Seksenler dizisinin Fehmi’si Rasim Öztekin için duygusal bir video hazırlandı.

Videoda, Öztekin’in Seksenler grubuna attığı son mesaja da yer verildi. Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, bu anma videosunu Kazancıbaşı paylaşımında,

“Dile kolay… Tam 10 yıl… Belki de en verimli yıllarında veda ettiğinin hayatının altıda biri… İkinci evin gibi gördüğün Seksenler seti… İkinci ailem diye nitelendirdiğin Seksenler kadrosu… Onlar da seni, Rasim ağabeylerini, Fehmi’yi çok özlediler. Bugün sensiz geçecek ilk doğum günün. Set aralarında birlikte gülüp, şakalaştığın, birlikte olmaktan keyif aldığın arkadaşların, dostların doğum gününde sana sesleniyorlar. Gökyüzünde bir yerlerden duyarsın diye… İyi ki doğdun Rasim Öztekin.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir