Yaşam

Esra Erol’da yürek yakan olay! Oğlu tarafından evden atılan Emine Pamuk’un gözyaşları sel oldu

Ekranların sevilen programı Esra Erol’da programına katılan Kenan Baylan’ın kız arkadaşını dinleyerek annesini ve çocuklarını sokağa attığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Acılı anne Emine Pamuk, programa katılarak Esra Erol’dan yardım istedi.

ATV ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol‘da programına katılan Emine Pamuk‘un hikayesi izleyenleri şaşkına uğrattı. 35 yıldır oğlu Kenan Baylan ile birlikte yaşadığını ancak oğlunun sevgilisinin kendisini istemediği için evden atıldığını anlatan acılı anne “Oğlum Kenan sevgilisi Gülay yüzünden beni kendi evimden kovdu. Benim 35 yıldır hayatım o evde geçti. Hatıralarım o evde benim” diyerek hüngür hüngür ağladı.

“Oğlum bana ‘git koca bul. Bu evde bir oda bile hak etmiyorsun” diyen acılı anne “Ben de mecburen çıktım gittim. Beni cezaevine gönderecekti Esra Hanım. Eşimi vurdum, 7 sene önce eşim beni aldattı. Eve geldi bana hareketlerde bulundu. Ben de onu pompalı tüfekle onu vurdum. Eşim hayatta Esra Hanım. Eşim Zonguldak’ta yaşıyor.” ifadelerini kullandı.

Yaşanan olayların ardından Kenan Baylan ve sevgilisi Gülay Samson, canlı yayına bağlanarak annesinin geçimsiz biri olduğunu ve evinde annesini istemediğini dile getirdi. Gülay Samson ise “Biz asgari ücretle geçiniyoruz bir de ona bakamayız” diyerek Baylan’ın elini tutup yayını terk etti.

Yaşlı kadının anlattıkları sosyal medyanın gündemine otururken Pamuk’a canlı yayında yardım teklifleri yağdı. Gelen tüm teklifleri reddeden Emine Hanım, memleketinde kalmak istediğini söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir