Yaşam

Bülent Ersoy’un Anıtkabir görüntüleri sonrası şok gelişme! Anıtkabir komutanı görevden alındı

Tekerlekli sandalye üzerinde Anıtkabir’e giden ünlü sanatçı Bülent Ersoy’a bir subayın şemsiye tuttuğu görüntü sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaşanan olayın ardından Milli Savunma Bakanlığı olayla ilgili inceleme başlatırken Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albay Hakan Osman Sert’in Hakkari Yüksekova’ya görevlendirildiği ileri sürüldü.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün kabrini ziyaret etti. Tekerlekli sandalye ile objektiflere yansıyan 69 yaşındaki ünlü sanatçının yalnızca saygı duruşu sırasında ayakta olduğu görüldü.

Yağmurlu havada Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştiren Ersoy’a bir askerin şemsiye tutması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Üniformalı bir subayın Ersoy’u her adımda takip ederek şemsiye tutması Milli Savunma Bakanlığı’nı harekete geçirdi. Sosyal medya kullanıcılarını sinirlendiren o görüntüler üzerine Milli Savunma Bakanlığı inceleme başlattığını duyurdu.

Tüm Türkiye’nin gündemine oturan olay sonrasında Anıtkabir Komutanı Hava Savunma Albayı Hakan Osman Sert’in Anıtkabir Komutanlığı’ndan alınarak Hakkâri Yüksekova’ya görevlendirildiği iddia edildi. Sert’in çevresine üzgün olduğunu söylediği, tayin yapıldıktan sonra emekliye ayrılmayı düşündüğünü de iddialar arasında yer alıyor.

BEREKET İÇİN 3 NAR KIRMIŞTI!

Magazin dünyasının dikkat çeken isimlerinden Bülent Ersoy, önceki gün Ataşehir’de bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Baştan aşağı pembelere bürünen Ersoy’un dev inci kolyeyle süslediği yeni tarzı hayranlarından tam not aldı. 

3 kurban kesilen törende bereket getirmesi için yanında nar getiren Ersoy, “Bu sene yılbaşında nar kıramamıştım. Geleneği bu kez 3 narla yerine getirdim.” ifadelerini kullanarak yerde 3 nar kırdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir