Yaşam

Mesut Özil’den Eşi Amine’yle romantik paylaşım!

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe çifti gündemden düşmezken, mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Sosyal medya hesabını sıklıkla kullanan güzel oyuncu Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftinden romantik paylaşım geldi. Özil eşi Amine Gülşe ile akşam yemeği öncesi çekildiği bu romantik karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe 30 Mart’ta dünyaya gelen bebekleri Eda ile magazin gündeminden hiç düşmeyen çiftin mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Sosyal medya hesabını sıklıkla kullanan güzel oyuncu Mesut Özil’den bir paylaşım geldi.

Fenerbahçeli Mesut Özil, eşi Amine Gülşe ile akşam yemeği öncesi çekildiği bu romantik karesini sosyal medya hesabından paylaştı. 33 yaşındaki Özil, eşiyle birlikte el ele objektif karşısına geçti. Bir hayli keyifli olduğu görülen çiftten Mesut Özil, gönderisine, “Aşkımla akşam yemeği…” notunu düştü.

Futbolcunun gönderisi 765 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

DUYGULANDIRAN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Doğum gününü sevdikleriyle kutlayan dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil Instagram hesabından doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. 

mesut özil doğum günü paylaşımı

Ünlü futbolcunun bu paylaşımı 1 milyon 119 bin üzerinde beğeni, binlerce yorum aldı

Ayrıca 33 yaşına basan eşi Mesut Özil’in doğum gününü sosyal medya üzerinden kutlayan Amine Gülşe romantik not düştüğü karelerini sevgili oldukları yıllardan seçti. 

amine gülşeden mesut özile yaş gününü kutlaması

Gülşe kutlama paylaşımına “Seneler senle nasıl uçup gidiyor aşkım. İyi ki doğdun, iyi ki hayatıma girdin, iyi ki ailem oldun. Seni çok seviyorum kocacım diğer yarım.” notunu düştü.

amine gülşenin babalar günü paylaşımı

 Eşi Mesut Özil’in Babalar gününü kutlayan güzel oyuncu anlamlı şeyler yazdı. İşte Amine Gülşe’nin paylaşımı… Gülşe, paylaştığı fotoğrafa “Eda’ya olan sevgine ve şefkatine hayranım iyi ki varsın seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun” yazdı.

Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, önceki gün eşi Amine Gülşe sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor. Fotoğrafta ikilinin kolundaki saatler ise gözden kaçmadı. 32 yaşındaki yıldız futbolcu, Türkiye satış fiyatı 8 milyon 250 bin TL olan saatiyle pahalı saatler takan birçok Türk ismi solladı.

Mesut Özil’in RM 65- 01 Automatic Split Seconds Chronograph model saatin mekanizması, beş yıllık bir araştırma sonucu üretildi. 600 katman karbon TPT’nin üst üste eklenmesi ile oluşturuldu.

28 yaşındaki Gülşe’nin Richard Mille saatinin fiyatı ise 1 milyon 250 bin TL.

Amine Gülşe’nin RM 07-01 model saati, oniks ve elmas taşlarla süslü. 18 ayar altın kasaya sahip saatin camı safir kristal. Yine 18 ayar altın tokası bulunan saat, Richard Mille tutkunu kadınlar tarafından rağbet görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir