Yaşam

Kaderimin Oyunu dizisinden kötü haber! Sarp Apak koronavirüse yakalandı

“Kaderimin Oyunu” dizisinin yıldız oyuncusu Sarp Apak, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü oyuncu “Çok kolay ve hızlı bulaşıyor. Lütfen dikkatli olun” ifadelerini kullandı.

“Avrupa Yakası”, “Jet Sosyete”, “Yalan Dünya” ve “Kavak Yelleri” gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Sarp Apak‘tan hayranlarını üzen bir haber geldi. Yeni dizisi Kaderimin Oyunu’nda “Mahir” karakterini oynayan Apak, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak koronavirüse yakalandığını söyledi.

Instagram hesabından yayınladığı video ile hastalığa yakalandığını duyuran ünlü oyuncu “Maalesef şu son dalgada ben de covid oldum, pozitifim. Karantina sürecindeyim. Tüm karantina sürecinde olan ya da sağlık sorunu yaşayan herkese de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Aldığımız bütün önlemlere rağmen maalesef bulaştı. Çok kolay ve hızlı bulaşıyor. Lütfen dikkatli olun.” ifadelerini kullandı.

Gönderisine “Aşı sayesinde rahat geçiriyorum, kendinize dikkat edin” şeklinde not düşen 40 yaşındaki oyuncuya takipçilerinden çok sayıda geçmiş olsun mesajı geldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir