Yaşam

Canı sıkıldığı için eşi Zeliha Hanım’ı bırakan Niyazi Bey’den şaşırtan hamle! Esra Erol’da…

Hafta içi her gün seyircilerle buluşan fenomen program Esra Erol’da Niyazi Bey’in eşi Zeliha Hanım’a yaptıkları damga vurdu. Ailesinin kıymetini anlaması için Hatice Hanım’la birlikte olan Niyazi Bey, ellerinde çiçeklerle eşi Zeliha Hanım’dan özür diledi.

Ekranların sevilen programı Esra Erol‘da her hafta birbirinden dikkat çeken konu ve konuklar izleyenlerin karşısına çıkıyor. Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Esra Erol’un yeni bölümünde yaşanan olaylar seyircileri şaşkınlığa uğrattı. 

İki çocuk babası Niyazi Bey’in eşi Zeliha Hanım’ı bırakarak Sevda Hanım’ın annesi Hatice Hanım’la birlikte olduğu iddia edilmişti. Sevda’nın babası canlı yayında “Kızım Salih’e kaçtı, düğün dernek yaptı. Annesiyle de beni ayırdı, başka bir eş buldu.” şeklinde konuşmuştu. Sevda’nın babasının bahsettiği ‘başka bir eş’ ise evli ve iki çocuk babası olan Niyazi Bey’di. Canlı yayında yüzleşen Sevda Hanım, annesi Hatice Hanım, Niyazi Bey ve eşi Zeliha Hanım’ın diyalogları izleyenleri şaşkınlığa uğrattı. 

Sevda’nın annesiyle arasında bir şey olmadığını sadece canı sıkıldığı ve ailesinin kıymetini anlaması için ailesine böyle bir şey yaptığını söyleyen Niyazi Bey “Ben kimseyle dargın olamam, huyum bu! Hatice Hanım ile de dargın olamam.” ifadelerini kullandı. Babasının tavırları karşısında çileden çıkan Fatoş ise “Annem güçlü dursun. Babam Hatice hanımla ilişkisini kesmediği sürece evimize giremez. Ben anneme bakarım.” şeklinde konuştu.

Yaşanan olayların üzerine pişman olan Niyazi Bey, canlı yayına elinde çiçeklerle gelerek Zeliha Hanım’dan af diledi. Eşine geri dönmek isteyen Niyazi Bey’in hal ve hareketleri izleyenleri kızdırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir