Yaşam

Sergen Özen’den MasterChef’e veda paylaşımı: Ailem oldunuz

MasterChef Türkiye’nin sevilen yarışmacılarından Sergen Özen, çeyrek finalde yarışmaya veda etmişti. MasterChef’e 4. olarak veda eden Sergen, Instagram hesabından bir paylaşımı yaptı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ile çekilen fotoğrafını paylaşan MasterChef Sergen, “Hepiniz ailem gibi oldunuz” dedi.

MasterChef Türkiye 2021’de Temmuz ayından bu yana süren maraton 14 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan büyük finalle noktalanacak. MasterChef’te Eren, Tahsin ve Hasan’la birlikte son 4 yarışmacı arasına giren Sergen Özen, çeyrek finalde yarışmaya veda etmişti.

MasterChef’teki sempatik tavırlarıyla sevilen Sergen, yarışmayı 4. olarak tamamladı. Büyük final hayallerine veda eden Sergen Özen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ise dikkat çekti.

“AİLEM GİBİ OLDUNUZ”

Yarışmacı Sergen, MasterChef’teki son gününde ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Acun Medya yöneticileri Ahmet İrem Kanan ve Bilgin Arslan’la çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Sergen, 437 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşıma şu açıklamayı düştü:

“Hepiniz ailem gibi oldunuz bana kattığınız yaşattığınız her şey için çok teşekkür ederim yani ailemsiniz artık hepinizi çok seviyorum.”

Sergen’in paylaşımı 100 bin beğeni alarak Instagram’da en çok beğenilen paylaşımı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir