Yaşam

Oyuncu Ayça Erturan kızı Nova ile paylaşımlara doymuyor

2014 yılında Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile evlenen Ayça Erturan, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Geçtiğimiz aylarda anne olan Erturan, kızı Nova ile karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınmaya başlayan Ayça Erturan, 2014 yılında Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile dünyaevine girmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren çift, Kasım ayının başında kızlarını kucaklarına almıştı. Ayça Erturan, müjdeli haberi sosyal medyadan duyurmuştu. Ayça Erturan’ın “Merhaba Dünya, tanıştırayım Nova” açıklaması ile kızlarına koydukları isim öğrenilmişti.

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Ayça Erturan, kızı Nova ile bir paylaşımda bulundu. Henüz bebeğinin yüzünü net bir şekilde göstermemiş olan Erturan, yaptığı paylaşımlarla oldukça ilgi görüyor.

“MENÜDE BEZELYE VAR”

Güzel haberi Oğulcan Kırca, Instagram sayfasından duyurmuştu. Kızı ve eşinin fotoğrafını yayınlayan Kırca, paylaşımına şu notu düşmüştü:

“Gözünden sakınır, üzerine titrersin. Nefesini kontrol eder, uykusunda izlersin. Morali düşsün her şeyden beter, bir gülümsesin ömre bedel. Bir taneydi. Şimdi ‘iki’ oldular.”

Kız bebek dünyaya getiren 38 yaşındaki Erturan, minik kızının ayakları ile çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Açıklamasına; “Menüde bezelye var” yazarak paylaştığı kareyi birçok Instagram sayfası paylaşmıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir