Yaşam

Kraliçe II. Elizabeth’in eski aşçısı ilk kez konuştu: Kraliçenin favorisi…

Her hareketiyle ilgi odağı haline gelen İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth’in eski aşçısı sessizliğini bozdu. Kraliçe’nin bilinmeyenlerini anlatan aşçının açıklamaları İtalyanları kızdıracak.

İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth‘in resmi konutu Buckingham Sarayı’nda 15 yıl boyunca görev yapan aşçıbaşı Darren O’Grady, Kraliçenin bilinmeyenlerini anlattı. İngiliz The Sun gazetesini demeç veren O’Grady, kraliçenin en sevdiği fast food’un geyikburger olduğunu söyledi. 

“Çevremizde tanıdığımız çoğu insan gibi kraliçenin de büyük bir hamburger zevki var ama o sadece ekmeksiz hamburger köftesi tercih eder” diyen ünlü şef Kraliçenin İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde aşçılardan sık sık geyikburger istediğini söyledi. Kraliçenin ekmeksiz hamburger tercih ettiğine vurgu yapan O’Grady “Balmoral’da kraliyet üyeleri geyik avlardı, biz de o geyiklerin etinden hamburger hazırlardık” şeklinde konuştu.

KRALİÇE PİZZADAN NEFRET EDİYOR!

Kraliçenin hamburger tercih etmediği zamanlardaysa esas olarak klasik Fransız yemekleri yemek istediğini söyleyen ünlü şef, Elizabeth’in pizzadan hiç hoşlanmadığını dile getirdi. Sarayda 15 yıl görev yapan O’Grady Kraliçe’ye tek bir kez bile pizza yapmadığını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir