Yaşam

Enis Arıkan’dan takipçisine şaşırtan cevap! Aman Hazal Kaya duymasın…

‘Benden ne olur’ filminin başrol oyuncusu Enis Arıkan geçtiğimiz günlerde gerçekleşen filmin galasına katıldı. Hazal Kaya ile film galasında bir araya gelen Arıkan verdiği pozları Instagram’dan paylaştı. Arıkan’ın bir takipçisinin yorumuna verdiği cevap ise herkesi kırdı geçirdi.

Aslı T. Kızmaz’ın kitabından beyazperdeye uyarlanan yapımını Med Yapım, CJ ENM ve Ay Yapım’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Murat Şenöy’ün oturduğu Hazal Kaya ve Enis Arıkan’ın başrollerini paylaştığı Benden Ne Olur? filmi vizyona girmek için geri sayıma başladı. 

Enis Arıkan ile yine karantinası yeni biten Hazal Kaya birlikte yer aldıkları “Benden Ne Olur?” filminin galasında buluştu. Gala gecesinde Hazal Kaya ile verdiği pozları Instagram’dan paylaşan Enis Arıkan’ın bir takipçisinin yorumuna verdiği cevap herkesi kırdı geçirdi.

Enis Arıkan özenle hazırlandığı geceden pozlarını paylaşırken yakın dostu Hazal Kaya ile olanları da yayınlayarak takipçilerine “2 dünya güzelini yan yana hiç görmüş müydünüz?” diye sordu.

Hazal Kaya’nın hayat verdiği Sertab Bal’ın komik hikayesi beyazperdeye aktarılacak. Sertab Bal’ın iç sesini ise Enis Arıkan canlandırıyor. 

İkilinin pozlarına binlerce beğeni ve yorum gelirken; bir takipçisi Enis Arıkan’a; “Peki senin Hazal’dan daha güzel olman” yorumunu yaptı.

ENİS’TEN OLAY YANIT

Bu sözlere kayıtsız kalmayan Arıkan ise “İyi ki varsınız. Hazal hasetliğinden mahvoldu” cevabını verdi. 39 yaşındaki Arıkan’ın bu sözleri takipçilerini kırdı geçirdi. 

FİLM İLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA! 

Film ve karakteri hakkında konuşan Enis Arıkan, “Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan’ın biraz karikatürize hali diyebiliriz. Çok güzel bir setti, seyircinin de çok seveceğini düşünüyorum” dedi.

Yıllar sonra Hazal Kaya ile yeniden aynı projede olmanın mutluluğunu yaşayan Arıkan, şunları söyledi:

“Hazal ile çok yakın arkadaşız. 15 yıl sonra tekrar karşılıklı oynamak çok heyecan vericiydi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir