Yaşam

Bülent Ersoy’un Anıtkabir görüntüleri sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek Anıtkabir’i ziyaret etti. Ersoy’un yağmur altındaki tekerlekli sandalyeyle gittiği Anıtkabir’de bir askerin şemsiyeyle kendisine eşlik etmesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün kabrini ziyaret etti. Tekerlekli sandalye ile objektiflere yansıyan 69 yaşındaki ünlü sanatçının yalnızca saygı duruşu sırasında ayakta olduğu görüldü.

Yağmurlu havada Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştiren Ersoy’a bir askerin şemsiye tutması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Türk askerinin Ersoy’u her adımda takip ederek şemsiye tutması sosyal medya kullanıcılarını çılgına döndürdü.

BEREKET İÇİN 3 NAR KIRMIŞTI!

Magazin dünyasının dikkat çeken isimlerinden Bülent Ersoy, önceki gün Ataşehir’de bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Baştan aşağı pembelere bürünen Ersoy’un dev inci kolyeyle süslediği yeni tarzı hayranlarından tam not aldı. 

3 kurban kesilen törende bereket getirmesi için yanında nar getiren Ersoy, “Bu sene yılbaşında nar kıramamıştım. Geleneği bu kez 3 narla yerine getirdim.” ifadelerini kullanarak yerde 3 nar kırdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir