Yaşam

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında sular durulmuyor! ‘Evleri ayırdık’

2018 yılında Amsterdam’da Burcu Kıratlı ile dünya evine giren şarkıcı Sinan Akçıl, eşinden ikinci kez mi boşanıyor? İlk evlendiklerinde sadece 9 ay evli kalan çift, barışıp tekrar evlenmişti. Şimdilerde boşanma iddialarıyla gündeme gelen Sinan Akçıl, eşiyle evlerini ayırdıklarını doğruladı.

2021’in Şubat ayında tekrar dünya evine giren ünlü isim Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile yeniden ayrılığın eşiğine geldiği iddialarını doğruladı. “Evlilik çıkmazındayız” diyen Akçıl, Kıratlı ile aralarındaki sorunları çözmeye çalıştıklarını söyledi.

“ŞU ANDA EVLİLİK ÇIKMAZINDAYIZ”

“Her evlilikte yaşanabilecek kriz bunlar” diyen Akçıl, evliliklerindeki kriz sürecini anlattı. Her gün konuştuklarını ve aralarındaki sorunları çözmeye çalıştıklarını ifade eden 39 yaşındaki ünlü isim, Burcu Kıratlı’ya ev bıraktığını açıkladı.

“4. LEVENT’TEKİ BÜYÜK DAİRE BURCU’NUN!”

“Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim” diyen Akçıl, evlilikleri üzerine ne karara varacaklarını henüz bilmediklerini söyledi. Sinan Akçıl “iki kez âşık olup evlendiğim kadın” dediği Kıratlı için “çok değer verdiğim bir kadın” dedi.

SİNAN AKÇIL KİMDİR?

20 Mayıs 1982’de Hollanda’da dünyaya gelen Sinan Akçıl, müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Akçıl, şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimlerle çalışmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir