Yaşam

Petek Dinçöz’ün yıllar içerisindeki değişimi şoke etti!

Bir dönemin en çok dinlenen şarkıcıları arasında yer alan Petek Dinçöz, doğal güzelliği ile tanınıyordu. Son dönemde oldukça değiştiği gözlenen Dinçöz’ün son hali hayranlarını şaşırttı. Eski görünümünden oldukça uzaklaşmış olan Dinçöz’ü görenler tanıyamadı.

Gerçek adı Didem Ezgü olan Petek Dinçöz, 1998 yılında model olarak başladığı kariyerine oyunculuk, şarkıcılık ve sunuculuk yaparak devam etti. İlk çıktığı dönemlerde ‘Foolish Casanova’, ‘İstanbul Geceleri’ gibi şarkılarıyla döneme damga vuran şarkıcı, sonrasında ‘Zehirli Çiçek’, ‘Roman Havası’ gibi dizilerde yer alarak oyunculuk alanında da kendisini gösterdi. 

2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile evlenen ünlü şarkıcı şimdilerde bir güzellik merkezi işleten Dinçöz’ün geçirdiği estetik operasyonlar sonucu siması oldukça değişmiş bir halde. Sosyal medya paylaşımlarında hayranları fotoğraflarına sık sık “Tanıyamadım”, “Bu kim?” şeklinde yorumlar yapıyor.

Evliliğinin ardından magazin dünyasından uzakta bir hayat geçirmeye başlayan Petek Dinçöz, öze hayatını gizli yaşamaya özen gösterdi. Son dönemlerde sosyal medyadaki paylaşımları ile yeniden göz önünde olmaya başlayan ünlü şarkıcının Instagram hesabında 1,1 milyon takipçisi bulunuyor.

Bir erkek çocuğu olan Dinçöz, magazinden uzak kalsa da sosyal medya paylaşımları nedeniyle sosyal medyada gündem olmaktan kaçamadı. Sosyal medyadaki karelerinin altlarına hayranları “Tanıyamadım” şeklinde yorumlar yapmaya devam ediyor. Estetiğin son derece değiştirdiği Dinçöz, tüm vaktini güzellik merkezinde geçiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir