Yaşam

Mustafa Sandal’ın doğum günü paylaşımları olay oldu!

52 yaşına basan Mustafa Sandal, yeni fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Yüzüne uyguladığı filtreyi abartan ünlü şarkıcıyı tanımakta zorlanan takipçileri, “Ne yaptıysa ‘iptal’ tuşuna bassın ve geri dönsün” şeklinde yorumlar yaptı.

Nikah masasına oturmaya hazırlanan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Dün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, hayranlarının kutlama mesajlarına teşekkür etti. Doktoru ile birlikte objektif karşısına geçen ünlü şarkıcı, “Canım dostlarım, yol arkadaşlarım; sosyal medyadaki doğum günü mesajlarınız beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkürler. Siz de iyi ki doğdunuz, iyi ki böyle güzel bir ülkemiz var ve ben sizler için besteler yapıp, şarkılar söylüyorum.” mesajını paylaştı.

Değişimiyle dikkat çeken Sandal’ın bu paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Kullanıcılar, yüzüne uyguladığı filtrenin dozunu kaçıran Mustafa Sandal’ı adeta tanımakta zorlandı.

Bu paylaşımıyla alay konusu olan şarkıcıya takipçileri, “Bu sen değilsin!” ve “Ne yaptıysa ‘iptal’ tuşuna bassın ve geri dönsün.” şeklinde yorumlar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir