Yaşam

Müge Anlı’da pes dedirten olay! Paslı cinayetinde çıkmaza girildi

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçtiğimiz günlerde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Paslı ailesi cinayetinin ele alındığı yayında karmaşık yasak aşk ilişkileri Müge Anlı’yı şoke etti.

Her hafta farklı konuların ele alındığı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının yeni bölümünde yaşananlar izleyenleri şaşkınlığa uğrattı. Muğla’nın Fethiye ilçesinde pusuya düşürülerek tüfekle öldürülen Paslı çiftinin yakınları 6 yılın ardından suçluları bulmak için Müge Anlı’dan yardım istedi. 

İkiz kız kardeşi Hatice Paslı ve eniştesi Cahit Paslı‘nın cinayetinin aydınlatılması için Müge Anlı’ya başvuran Kadir Koç, 2016 yılından bu yana cinayetin faillerinin bulunamadığını ifade etti. 

“İkiz kardeşimin katilini bulmaya geldim” diyen Kadir Koç, Cahit ve Hatice’nin arkadaşı olan üç kişiden şüphelendiğini söyledi. Şüphelilerden Ali Varçın, Ali’nin eşi ve Cahit’in erkek kardeşiyle ilişkiye girdiği ve bunu öğrenen Ali’nin sinirlenip Cahit’i öldürdüğünü ileri sürdü.

Öte yandan Hatice Paslı’nın ablası Suna Uylu’nun açıklamaları izleyenleri ekran başına kilitledi. Suna Uylu, kız kardeşi, eniştesi ve şüpheli çiftlerin köyde adlarının çıktığını ve eş değiştirdiklerini söyledi. Birbirine yan gözle bakan ve yasak aşk yaşayanların olduğunu itiraf eden Uylu’nun iddialı stüdyodaki herkesin ağzını açık bıraktı.

Dinledikleri karşısında şoka uğrayan Müge Anlı ise “Çok özür diliyorum 3 çiftin birbirleriyle ilişkisi olduğu konuşuluyor. İki erkek kardeşle sen onun karısıyla sen, Hatice’nin de seninle var mıymış ilişkisi?” diye bir soru yönelterek tahtaya isimleri yazdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir