Yaşam

John Travolta’nın kızı Ella Travolta’nın yeni şarkısı gündem oldu!

70’li yılların efsanevi oyuncusu John Travolta’nın kızı Ella Travolta şarkıcı oldu. 21 yaşındaki genç ismin “Dizzy” adlı parçası sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Ünlü oyuncu John Travolta’nın kızı Ella Travolta, müzik sektörüne iddialı bir giriş yaptı. “Dizzy” adlı şarkısını sosyal medya hesabından paylaşan genç isim“İlk şarkım ‘Dizzy’yi çıkardığım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Gelmesi uzun sürdü ama ben hala kalben 14 yaşındaki tuhaf kızım ve buna bayılıyorum. Umarım siz de severleriniz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan şarkı, kısa sürede rekor dinlenme oranı elde etti. Kızının başarısıyla gurur duyan John Travolta ise Instagram hesabından paylaşımda bulunarak “Ella için çok heyecanlıyım” şeklinde konuştu.

ELLA TRAVOLTA KİMDİR?

21 yaşındaki Ella Travolta, dünyaca ünlü oyuncu John Travolta’nın 2020 yılında, kanserden hayatını kaybeden Kelly Preston ile evliliğinden dünyaya geldi. Oyuncu olan anne ve babasının yeteneğini taşıyan Ella, ilk albümünü çıkarmadan önce ‘İki Babalık’, ‘The Poison Rose’ gibi filmlerde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir