Yaşam

İzzet Yıldızhan isyan etti: Sahne adabı diye bir şey var!

Geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yansıyan İzzet Yıldızhan, Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümleri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Sanatçıların topluma uygun bir şekilde yaşaması gerektiğini savunan ünlü türkücü “Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Kızları hakkında yaptığı açıklamalarla gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ayak üstü muhabirlerle sohbet eden ünlü türkücü, Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümleri hakkında sessizliğini bozdu.

“BEN BÖYLE ŞEYLER GÖRMEK İSTEMİYORUM!”

Sanatçıların sahne adabına uygun davranması gerektiğini vurgulayan Yıldızhan “Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçının yorumları sanat dünyasında yeni bir kavganın fitilini ateşlerken, hayranlarından taktir topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir