Yaşam

Doğu Demirkol Cem Yılmaz konusunda sessizliğini bozdu! ‘Tapulu malım değil’

Ünlü komedyen Doğu Demirkol, yıllar önce yaptığı “Allah diyen Aslan” esprisine Cem Yılmaz’ın son gösterisinde yer vermesi hakkında konuştu. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda espriyi önce kendisinin yaptığı ortaya çıkan Demirkol, “Bu espriyi herkes yapabilir, benim tapulu malım değil. Konuyu farklı işledik zaten” ifadelerini kullandı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son gösterisinde yaptığı “Allah diyen Aslan” esprisinin daha önce Doğu Demirkol tarafından yapıldığı ortaya çıkmıştı. Demirkol, o esprisinin olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak “Eskilerden bir şaka…” notunu düşmüştü. 

“CEM YILMAZ’DAN ESİNLENMEDİM!”

Geçtiğimiz günlerde alışveriş merkezinde görüntülenen Doğu Demirkol, konu hakkında sessizliğini bozarak “Ben kendimi aklamak için paylaştım. Kesinlikle kötü bir amaçla o videoyu paylaşmadım. Bu espriyi herkes yapabilir, bu benim tapulu malım değil ama Cem ağabey gösterisinde yapınca, beni izlemeye gelenler de ‘Cem Yılmaz’dan mı esinlendi?’ demesin diye paylaştım. Ben Cem ağabeyden almadım espriyi, o benden aldı gibi bir algı için de paylaşmadım. Konuyu farklı işledik zaten. Bu espriyi ben yıllardır anlatıyorum yoksa Cem ağabeyden esinlenmedim. Cem ağabeyi severim, o bizim değerimiz.” ifadelerini kullandı.

“Komedyenler birbirinden esinleniyor mu?” sorusuna yanıt veren Demirkol “Mutlaka izliyoruz birbirimizi. Gördüklerimiz ve başka konular üzerinden başka örneklerle aynı şeylere değindiğimiz oluyor.” şeklinde sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir