Yaşam

Sefer hastalıktan kurtulabilecek mi? Gönül Dağı 47. bölüm fragmanı

Zahide, Sefer’in sağlık durumunun kötü olduğunu öğrenir. Sefer ise hangi doktora gitse hep hayal kırıklığıyla döner. Öte yandan kasabada tiyatro şöleni vardır. Günşıl’ın senaryosunu sahneye taşıyan kasabalıya beğeniler yağar. Gönül Dağı 47. bölüm fragmanı

Günşıl, okuma yazmayı kafasına taktı. Sürekli olarak kendini geliştiren ve diploma alan Günşıl, bu kez senaryo yazmaya başlar. Yazdığı senaryoyu sahneye taşıyarak kasabalıya keyifli bir akşam yaşatır. Burada Ramazan’ın sözleri Asuman’ı etkiler. Asuman Ramazan’ı kaçırır. Öte yandan Kahveci Rıfat ile Meryem’de kaçmaya çalışır. Zahide ise Sefer’in hastalığının ciddi boyutta olduğunu öğrenir. Ancak bir an olsun Sefer’i yalnız bırakmaz.

GÖNÜL DAĞI 47. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir