Yaşam

Milyoner’de akılalmaz olay! Yarışmacı Elif Karagöz çıkarma işleminde elendi

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümünde yarışan Elif Karagöz, basit bir matematik sorusunu bilemeyince sosyal medyanın gündemine oturdu.

ATV ekranlarının fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, her hafta birbirinden ilginç sorularla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Sanattan spora, matematikten edebiyata pek çok alanda soruların yer aldığı yarışmanın son bölümüne katılan Elif Karagöz, üçüncü soruda zorlu anlar yaşadı. Basit bir matematik sorusunda kararsızlık yaşayan yarışmacı “Üçün üç katından ikinin iki katı çıkartılırsa sonuç kaç olur?” sorusu için telefon joker hakkını kullandı. 

1, 2, 5 ve 23 seçenekler arasında seçim yapmakta zorlanan Karagöz, telefon joker hakkını kullanarak inşaat mühendisi arkadaşını aradı. Arkadaşının “23” cevabına güvenen yarışmacı, doğru cevabın “5” olduğunu görünce hayatının şokunu yaşadı. 

Genç yarışmacı sosyal medyada gündem olurken seyirciler tarafından “Bu soruyu ilk okul çocukları bile rahatlıkla bilir” gibi yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir