Yaşam

MasterChef’te yarı finale kalan isim kim oldu? MasterChef 9 Ocak kazananı

Heyecanın giderek arttığı MasterChef Türkiye’de son üç yarışmacıya doğru gidilirken her gün 3 turdan oluşan yarışmalardan en yüksek puanı alan bir üst tura çıkma hakkı kazanıyor. İlk gün jüriden en yüksek puanı toplayarak balkona çıkan ilk isim Eren olmuştu. İkinci günde kimin kazandığı ise büyük bir merak konusu oldu…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2021 MasterChef Türkiye yarışmasında final üçlüsü şekillenirken, son dörde Eren, Tahsin, Hasan ve Sergen kalmıştı. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürisinde yer aldığı MasterChef Türkiye yarışmasında şampiyonluğa son adımlar kala ilk yarı finalist cuma günü belli olmuştu. Yarı finale giden ilk ismin Eren olduğu MasterChef’te ikinci olarak kimin balkona çıktığı büyük merak konusu oldu.

Sevilen yarışma programı MasterChef’te finale kısa bir süre kala ilk üç isim belli oluyor. İki aşamalı oyun sonrasında jüriden yüksek oy alan isim ikinci finalist olacak. Eren ilk yarı finalist olmuştu. Hasan, Tahsin ve Sergen arasından bir yarışmacı daha adını yarı finale yazdıracak.

Mehmet Şef, ”Son dönemde gördüğümüz en zor mücadelelerden birini yaşıyoruz. İkinci oyunda da fark açılmadı. Geldik üçüncü tura. Bu turda oynayacağımız oyun sonrası bir arkadaşımız daha Eren’in yanına gidecek.” dedi.

Somer Şef, ”Benim tabağıma en yakın yaparak kazanan, MasterChef’in ilk üçüne kalan ikinci yarışmacı Tahsin.” dedi. Ayrıca, ”Sergen’in tabağı biraz çiğdi. Peynir sıvı ve çok azdı. O yüzden Tahsin kazandı.’‘ açıklamasını yaptı. 

 

SON PUAN DURUMU

  • Tahsin: 59
  • Sergen: 58
  • Hasan: 53

İşte MasterChef Türkiye 154. bölüm fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir