Yaşam

‘Keşke ölsem’ diyen Ece Üner koronavirüse yakalandı!

Ünlü sunucu Ece Üner, geçtiğimiz günlerde kendisini eleştirenlere sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Kendisine “Ece Üner çok cahil kadın, keşke ölse” şeklinde beddua eden Üner, koronavirüse yakalandı.

Eski haber spikeri, şimdilerde gündüz kuşağı programı sunan Ece Üner, Covid-19’a yakalandı. Twitter hesabından kendisini eleştirenlere karşı ettiği bedduadan sonra Ece Üner, pişmanlığını dile getirdi.

“ECE ÜNER ÇOK CAHİL, KEŞKE ÖLSE” DEMİŞTİ!

Son zamanlarda internet ortamında sıkça karşımıza çıkan Ece Üner, 3 yıl önce konuk olduğu Aslı Şafak’ın programında şu sözleri söylemişti:

“Psikolojide bir kural varmış; 3 dakikadan fazla bir kavga uzuyorsa ve birisi meseleyi uzatıyorsa o seninle ilgili bir problem değildir. O, onunla ilgili problemmiş. Bunu anladığın andan itibaren zaten aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu? Sen değilsin kardeş mesele. Egonu öldür. Ego zaten çok büyük bir düşman.”

Tekrar gündeme gelen Üner’in sözleri vatandaşlar tarafından eleştirilirken ünlü sunucu “Bu Ece Üner çok cahil bir kadın keşke ölse. Vallahi dert tasa kalmaz memlekette” paylaşımıyla eleştirileri ti’ye almıştı.

“SON BEDDUAYI ETMEYECEKTİM, TESTİM POZİTİF ÇIKTI”

Testinin pozitif çıktığını Twitter hesabından paylaşan 40 yaşındaki ünlü isim, “Son bedduayı etmeyecektim, testim pozitif çıktı” sözleriyle pişmanlığını dile getirdi. Paylaşımının devamında Üner, “Sağlığınızın kıymetini bilin. Gerisi bomboş. Tüm geçmiş olsun dileklerine çok teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir