Yaşam

Masterchef tarihinde bir ilk! Danilo ve Somer şeflerden şok hareket

TV8 ekranlarında yayınlanan uzun soluklu yarışması MasterChef 2021’nin son bölümde kritik çeyrek final heyecanı yaşandı. Programın yayınlanan son bölümünde 4 isim kıyasıya mücadele etti. Sona gelinen masterchef yarışmasında bir ilk yaşandı.

MasterChef’te artık sona doğru geliniyor. Dün akşam 152. bölüm seyirci ile buluştu. Son bölümde 3 yemek yapıldı. Tahsin, Sergen, Hasan ve Eren ilk 3’e girmek için mücadele verdi. Herkes tarafından sıkça “MasterChef’te ilk 3’e kim kaldı? Finalistler kim oldu, kim elendi?” merak edilen yarışmanın detayları şoke etti. 

İKİ KEZ KAŞIK ATILDI

MasterChef’in yayınlanan son bölümünde aynı oyunda iki kez gerçekleşti. Danilo şef, Sergen’in tabağına kaşık atarken Somer şef ise Hasan’ın tabağı için kaşık attı. Bu da yarışma tarihine geçti.

Masterchef tarihinde bir ilk yaşandı. Bir sezonda aynı yarışmayınca 2 defa kaşık atıldı. Bu yarışmacı da Hasan oldu. 

MASTERCHEF’TE SON ÜÇE KALAN İLK İSİM KİM OLDU?

MasterChef’te oynanan ikinci etabın ardından yoluna son 3’te devam eden ilk isim netleşti. İkinci oyun sonrası Eren 56 puanla final üçlüsüne kalan ilk isim oldu. Sergen 54 puanla ikinci, Tahsin 52 puanla üçüncü ve Hasan 50 puanla dördüncü sıraya yerleşti. Sergen, Tahsin ve Hasan son 3’e kalmak için yeniden yarışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir