Yaşam

9’dan 4’ü çıkaramayan oyuncu Elif Karagöz yarışmadan elendi

Dün akşam Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programında, bir matematik sorusuna cevap veremeyen ünlü oyuncu Elif Karagöz, yarışmadan elendi. ATV ekranlarına yansıyan bu anlar izleyenleri şaşkına çevirdi.

27 yaşındaki güzel oyuncu katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tedirgin anlar yaşadı. Kolay bir matematik sorusunu yanıtlayamayan Karagöz “heyecandan” olduğunu ifade etti.

İZLEYİCİLERİ ŞAŞIRTAN SORU!

İlk barajı geçtikten sonra 3 bin liralık soruyu gören Elif Karagöz, heyecandan yanlış cevap verdi. Kolay bir matematik sorusuna cevap veremeyen güzel oyuncu, telefon joker hakkını kullandı.

 

İNŞAAT MÜHENDİSİ OLAN ARKADAŞI DA BİLEMEDİ

Kendisinden emin olmayan Karagöz, telefon joker hakkını kullanarak inşaat mühendisi olan arkadaşını aradı. Güzel oyuncu arkadaşını dinleyerek 23 yanıtını verdi ve yarışmadan 2 bin lirayla ayrıldı.

İşte Elif Karagöz’ün elendiği o soru:

“Üçün üç katından ikinin iki katı çıkartılırsa sonuç kaç olur?”

ELİF KARAGÖZ KİMDİR?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burak Sarımola Kamera Önü Oyunculuk eğitimi bulunan genç oyuncu, bir ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Elif Karagöz, 2011 yılından itibaren oynadığı Tatlı İntikam, Fazilet Hanım ve Kızları, Kiralık Aşk, Komşular, Zengo, Mucize Doktor, Kod Adı: Kulüp gibi birçok dizide rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir