Yaşam

Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit’in yeni yaşını ‘Taş bebek 60 oldu’ notuyla kutladı!

Ünlü oyuncu Pelin Karahan’ın güzelliğiyle yıllara meydan okuyan annesi Nural Koçyiğit, 60 yaşına bastı. Karahan, annesinin yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı.

Kavak Yelleri dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan oyuncu Pelin Karahan Instagram’da duygulandıran bir paylaşıma imza attı. İş insanı Bedri Güntay ile mutlu bir evlilik sürdüren, Ali Demir ve Can Eyip adından iki çocuğu olan Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit’in yeni yaşını kutladı.

İşte Pelin Karahan’ın duygu dolu mesajı: 

“Taş bebek 60 oldu bugün. Hep diyorum yine derim, elim kolum her şeyim canım annem. Çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana.

Bizi, seni bilenler bilir zaten. Güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın. Her özelliğinle iyi ki benim annemsin! Sen olmasan ben hiçbir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta.

Çocuklarımın enerjik sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası. İyi ki doğdun bebek! (Bence hiç yaşlanmayacak sadece yaş alacaksın)” 

Öte yandan anne-kızın birbirlerine olan benzerlikleri dikkatlerden kaçmadı.

pelin karahan ve annesi

Ünlü oyuncunun annesiyle olan paylaşımı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir