Yaşam

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin galasında duygusal anlar yaşandı!

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde yaşanan duygusal anlar, görenleri de gözyaşlarına boğdu. Trabzon Maçka’da PKK terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in öyküsünü anlatan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, yaptığı açıklamada yaşadığı duygusal anlar kameralara yansıdı.

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017’de, Eren Bülbül ve Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik PKK terör örgütünün hain saldırısı üzerine şehit olmuştu. TRT ve Dijital Sanatlar ortak yapımıyla, iki kahramanın öyküsünü anlatan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin gala gösterimi İstanbul’da yapıldı. 1,5 günde 190 bin 387 gişe sayısına ulaşan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin galasına oyuncu ve şehit ailelerinin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ve TRT Genel Müdürü Mehmet Zahit Sobacı da katıldı.

“BUNLAR KEŞKE HİÇ YAŞANMASAYDI”

Yaşanmasını hiç istemediği bir öyküde oynadığını söyleyen başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu duygusal anlar yaşarken gözyaşlarına hakim olamadı. Konuşmakta güçlük çeken oyuncu “Keşke hiç yaşanmasaydı bunlar. Ancak olmuşun üstüne konuşmak biraz zor geliyor insana. Bütün şehit ailelerine, yakınlarına Allah sabır versin” şeklinde açıklamalarda bulundu.

TÜM EKİP GALADAYDI

Büyük ilgi gören “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin galasına tüm ekip katıldı. TRT ve Dijital Sanatlar ortak yapımı olan filmin yapımcısı Mustafa Uslu, yönetmeni Özer Feyzioğlu’yken senaristliğini Mert Dikmen ve Alper Uyar üstlendi. Film ekibinin yanı sıra Eren Bülbül’ün kardeşleri Arif Bülbül, Figen Bülbül ve Olcay Erdoğan Bülbül de galaya katılan isimlerden oldu.

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin başrol oyuncuları:

İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Mutlunur Lafçı, Emir Çiçek, senaristler Mert Dikmen ve Alper Uyar katıldı. Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in eşi Cemile Gedik, çocukları Perizat Kayra Gedik, Alp Koray Gedik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir