Yaşam

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’dan hayranlarını sevindiren kare!

TRT1 ekranlarının sevilen yapımlarından olan ve her hafta izlenme rekorları kıran dizi Teşkilat’ın başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’dan bir paylaşım geldi. Sosyal medyada sık sık paylaşımda bulunan ikilinin birbirleri ile fotoğraf atması hayranlarını sevindirdi.

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Gürkan Uygun gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Teşkilat dizisi her hafta izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. 

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile ile izleyiciyi ekrana kilitleyen dizinin başrol oyuncuları da büyük ilgi görüyor. Dev bir hayran kitlesine sahip olan Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın sosyal medyada takipçileri her geçen gün hızla artmaya devam ediyor. Hayranları ile sıkı bir bağ kuran başrol oyuncuları, diziden veya birbirleri ile kare paylaşınca adeta sosyal medyaya damga vuruyor.

Son olarak Çağlar Ertuğrul’un 3 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yaptığı paylaşım takipçilerini heyecanlandırdı. Deniz Baysal ile bir karesini paylaşan Ertuğrul, fotoğrafın açıklamasına “Gururlu emlakçı pozu” yazarak dizi fanlarını güldürdü.

Deniz Baysal da fotoğrafın altına önce gülücük attı, daha sonra da “Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.” şeklinde muzip bir karşılık verdi. Fotoğraf 270 bine yakın beğeni ve binlerce yorum aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir