Yaşam

Uraz Kaygılaroğlu’dan olay açıklama: Beni dövdüler ama darp raporu almadım

Show Tv’de ekrana gelen Üç Kuruş dizisinin setinde başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ile dizinin yönetmeni Sinan Öztürk arasında tartışma yaşandığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili Kaygılaroğlu’ndan ilk açıklama geldi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz günlerde başrollerini Ekin Koç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Üç Kuruş dizisinin setinde tartışma yaşandığı belirtilmişti. Önceki gün yeni yıl yemeği için toplanan Üç kuruş ekibi yemek öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  

Dizinin başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde yönetmen Sinan Öztürk ile tartıştığı ve seti terk ettiği iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Kaygılaroğlu, “Sinan abi biraz saldırdı, birkaç kez dövdü herkesin içinde beni. Kerem Bey sopalarla girişti. Çukur ekibinden sağlam bir güruh var arkalarında ama tatlıya bağlandı. Ben de darp raporu almadım” diye espri yaparak iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

NE OLMUŞTU?

Uraz Kaygılaroğlu’nun çok yoğun çalıştığı, dinlenemediği ve bu nedenle bunaldığı öğrenildi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın Instagram hesabından paylaştığı haberine göre; oyuncu geçen günlerde yoğun iş programından dolayı bunalıp seti terk etti.

Kaygılaroğlu’nun çok yorulduğunu söyleyerek işi bırakıp gittiği gün tekrar geri dönmediği, ertesi gün sete geri geldiğinde ise yönetmen Sinan Öztürk ile tartıştığı öğrenildi.

Yaşanan gerilim kısa bir süre sonra tatlıya bağlandı. Yakın çevresine yeterince dinlenemediğini belirten Kaygılaroğlu’na Ay Yapım tarafından uyarı verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir