Yaşam

Şanlıurfalı Mehmet Badıllı Milyoner’e damga vurdu! ‘Babasına kız isteyen tekim herhalde’

ATV ekranlarının fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster, her hafta yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına topluyor. Hem eğlendiren hem de bilgilendiren yarışmanın son bölümünde yarışan Mehmet Badıllı babası İsmail Badıllı’nın evlilik hikayelerine dair komik anıları anlatınca seyirciler kahkahalara boğuldu.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunumuyla ekranlara gelen fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan Şanlıurfalı şarkıcı Mehmet Badıllı,  geceye damga vurdu. 30 BİN TL’lik soruya kadar yükselen yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu’nun ailesine dair sorular sorması üzerine anlattıklarıyla izleyenleri hem güldürdü hem de ağlattı. 

Ağabeyi ölene kadar İstanbul’da 21 yıl sahne aldığını söyleyen Badıllı, müziğe 16-17 yıl kadar ara verdiğini ifade etti. Eşinin, ısrarıyla programa katıldığını ifade eden yarışmacı “Bu da benim için fırsat oldu, dönüm noktam oldu. Müziğe tekrar başladım. Şanlıurfa’ya yerleştim, şu an ufak bir dürümcü dükkânım var. Günde on ekmek satıyorum. Üçünü sinirden ben yiyorum, ikisini komşuya veriyorum beşini de satıyorum. İnşallah, sahnelere bomba gibi eserlerle döneceğim” şeklinde konuştu.

“BABASINA KIZ İSTEYEN TEKİM HERHALDE”

Babasının daha önce 6 defa evlendiğini dile getiren Badıllı, şöyle konuştu:

 “Annem rahmetli olunca, babam yeniden evlendi. Ancak evlendiği bir sene sonra ölüyordu. Beşi öldü, altıncıyı istemeye ben gittim. ‘Baba, sende bir iksir mi var ne var çözemedim bir yıldan fazlası olmuyor’ dedim. O kadar çok eve gitmişiz ki aynı eve iki defa gitmişiz, haberimiz yok. Kızın annesi, ‘bunlar on beş gün önce yine gelmişti şimdi niye geldi’ diyor. Bende ‘baba biz bu eve gelmiştik’ diyorum. Sonra birkaç eve daha gittik bir daha evlendi. O annemde rahmetli oldu. Şimdi 7’inci defa evlenmek istiyor. Oğluna kız isteyen çokta babasına kız isteyen tekim herhalde. Sizlere de selamları var isot gönderdi. Biz, İsmail Badıllı ve oğulları diye, 4 kardeşimle birlikte bir albüm yaptık. Rahmetli Muzaffer Badıllı kardeşimde vardı. Dünyada bir ilk”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir