Yaşam

İbrahim Çelikkol 4 yıllık eşi Mihre’den boşanıyor!

Oyuncu İbrahim Çelikkol 4 yıllık eşi Mihre’den boşanacağını haberleri adeta gündeme bomba gibi düştü.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol’un bir çocuğunun annesi olan Mihre Çelikkol ile 4 yıllık evliliğini bitirme kararı aldığı ileri sürülmüştü. Bir süredir oğulları Ali için bir araya gelen çiftin anlaşmalı olarak boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Aylardır evliliklerini kurtarmak için çabaladıkları da konuşulan çiftten boşanma haberler ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. 

ALYANSLARI ÇIKARDILAR

Çiftin 2019 yılında oğulları Ali dünyaya gelmişti. Rol aldığı dizinin çekimi için Adana’da bulunan Çelikkol’un, İstanbul’a döndüğü zamanlarda 2 yaşındaki oğulları için eşiyle bir araya geldiği öğrenildi. Alyanslarını da bir süre önce çıkaran çift, sosyal medyadan uzun süredir birlikte fotoğraf paylaşmıyor.

YAKIN DOSTLARI İKNA EDEMEDİ

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’un haziran ayından beri ayrı oldukları ortaya çıktı. Oyuncunun dizi çekimleri için bir süredir Adana’da olması sebebiyle çiftin arasının iyice açıldığı söylendi. Ayrılığın sinyalleri alyansların çıkartılmasıyla başladı. Sosyal medyada da birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin ilişkilerini toparlaması için araya yakın dostlarının girdiği öğrenildi. Fakat ikili, tüm çabalara rağmen bu karardan vazgeçmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir