Yaşam

MasterChef’te Burcu ve Mert ile ilgili gerçek ortaya çıktı! Meğerse 10 yıldır…

MasterChef’in son eleme bölümünde yarışmaya Mert Yılmaz’ın veda etmesi sevenlerini üzdü. Mert, Hasan ve Burcu arasında yapılan eleme yarışında Burcu ile son ikiye kalan Mert’in elendiğinin açıklanmasının ardından, Burcu şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

Kıyasıya mücadelenin devam ettiği MasterChef Türkiye’de son 6 yarışmacıya gidilirken, haftanın son gününde yeni bir eleme yaşandı. Mert, Hasan ve Burcu arasında yapılan yarışmada Hasan en başarılı tabakları çıkartarak ilk 6’ya girmeye hak kazandı. 

MERT BURCU’NUN 10 YILLIK ARKADAŞIYMIŞ

MasterChef’te elenen isim Burcu ve Mert arasından Mert oldu. Tepsi kebabında yarışan üçlünün birincisi Hasan oldu. Hasan’ın ardından Burcu ve Mert karşı karşıya geldi. Burcu 32, Mert ise 30 puan aldı. En düşük puanı alan Mert elendi. Burcu da o sırada önemli bir şey söyledi. Mert ile 10 yıldır tanıştıklarını ilk kez açıkladı.

Burcu, Mert için şu ifadeleri kullandı:

“Ben Mert’i yaklaşık 10 sene önce tanıdım. O yolda çok farklı şeyler yaşadık. O zaman da hak, adalet ve iyi olma yolunda olmanın bedellerini ödüyordum. Bana dedi ki ‘Yapma, herkes görüyor. Gitme, dur biraz sakin ol. Her zaman hak peşinde koşulmaz, iyiysen zaten olur.’ Beni o zorluğa atmamak için elinden geleni yapmıştı. Bazen dinledim, bazen adalet peşinde koştum, yılmadım. Burada da aynısı oldu. Mevlana’nın çok sevdiğim bir sözü var, hep söylerim: ‘Kimle gezdiğinize, kimle arkadaşlık ettiğinize dikkat edin; bülbül güle, karga çöplüğe götürür.’ Mert beni hep güle götürdü. Burada da onu yaptı…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir