Yaşam

Asuman Ramazan’ı temelli terk eder! Gönül Dağı 46. bölüm fragmanı

Veysel’in Kenan doktorla barışması ortalığı yumuşatır. Taner, artık kimseden destek almadan kendi şirketlerini kurmaya karar verir. Öte yandan Zahide’nin bebek haberi aileyi mutlu eder. Ancak Sefer’in hastalığı ve Ramazan’ın farklı çıkışı yeniden ortalığı karıştırır. Gönül Dağı 46. bölüm fragmanı

Doktor Kenan’ı tamamen kardeş olarak kabul eden Veysel, barış ilan eder. Mezarcı İlyas ise hem kızı Asiye’nin hem de oğlunu geri almak için kasabalılara savaş açar. Bütün mülkleri satın alır. Bu da bütün kasabayı alt üst eder. Öte yandan Asuman ve Ramazan’ın barışma haberini henüz kimse bilmez. Beraberinde gelen yanlış anlaşılmalar ortalığı karıştırır. Hemşire Elif’in ise babası Almanya’dan temelli döner. 

GÖNÜL DAĞI 46. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir