Yaşam

Arzu Kaçmaz kocaya kaçan annesini bulmak için Esra Erol’a geldi! Yaşanan olay pes dedirtti

Daha önce defalarca kez başka erkeklerle kaçan annesi Hafize Gülşen’i bulmak için Esra Erol’a katılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Arzu, anlattıklarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Annesiyle yüzleyen genç kadın ne kadar yalvarsa da annesi onu dinlemedi.

Her hafta birbirinden ilginç hikayelerin işlendiği Esra Erol programında geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay herkesi şoke etti. Daha önce defalarca başka erkeklerle kaçan annesi Hafize Gülşen’i bulmak için Esra Erol’a katılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Arzu, anlattıklarıyla seyircileri ekran başına kilitledi. 

“SİZİN GİBİ ÇOCUKLARIM YOK!”

Sınav haftasında annesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istemeye gelen 20 yaşındaki Arzu, annesinin 3 çocuğunu bırakıp 9 Aralık günü Berk isimli birine kaçtığını ve bu kişinin de annesiyle parası için evleneceğini ileri sürdü. Annesinin sürekli başka erkeklere kaçarak geri döndüğünü ifade eden genç kız, ertesi gün canlı yayında annesi Hafize Hanım’ın “Beni Türkiye’ye rezil ettiniz. Sizin gibi çocuklarım yok.” mesajı attığını söyledi.

Yaşanan olayların ardından canlı yayına bağlanan anne Hafize Gülşen, İzmir’de internette tanıştığı Hasan isimli şahsın yanında olduğunu belirtti. Evleneceği kişinin yanında olduğunu söyleyen sorumsuz anne, kaçtığı kişiyle canlı yayına görüntülü bağlandı.

Çaresiz kalan Arzu, annesine bu yaptığının düşüncesizlik olduğunu söyleyerek “Sen beni buraya çıkmak zorunda bıraktın. Sen bize sormadık ki… Sen evliliğini yaparken önce çocuklarına soracaksın. Ben bir karar aldım siz ne düşünürsünüz diye. Bak yine birinin yanında aldın soluğu. Anne peşini bıraktığımızda birinin yanına gidiyorsun. Sen yapamazsın, senin kararın olamaz bu.” dedi.

“GÖRÜRSÜN ANNENLE EVLENECEĞİM”

Hafize’yle evlenmek istediğini söyleyen Hasan, Arzu’ya sesini yükselterek “Sen burada bir hata yaptın ve insanlara yargısız infaz yaptın. Ben ne yaptıysam, eşimi sevdiğim için yaptım. Ben sonuna kadar, mezara kadar, ben eşimle birlikte olacağım. Görürsün, annenle evleneceğim.” diyerek izleyenleri şoke etti.

Anne ise çocuklarının iş kazasından kendisine gelecek paranın peşinde olduğunu iddia ederek “İş kazasında parmaklarım kopunca çocuklarım oradan gelen paranın peşine düştü.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Karşılıklı tartışmanın ardından Hafize, stüdyoya gelerek kızı ile görüşmek istemediğini ama yalanlardan dolayı geldiğini belirtti. Arzu gözyaşları içerisinde annesine gitme diye yalvarsa da annesi Hasan’ın elini tutup gitti. Ayrıca annesinin evlenmeyi düşündüğü Hasan, “Nikah kıyarsak, kızlarına kapım kapalı” diyerek ekran başındaki izleyicileri çılgına çevirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir