Yaşam

Vedat Milor’ın kızıyla olan fotoğrafına gelen yorumlara sert yanıt!

Yemek eleştirmeni Vedat Milor, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman ailesiyle olan fotoğraflarını paylaşan Milor, sosyal medyadan gelen eleştirilere sessiz kalmadı.

Ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor, sosyal medya üzerinden düzenlediği yemek anketleriyle son dönemde popülerliğini artırmayı başardı. Sıklıkla tercih edilen yemekler arasında takipçilerinin oylama yapmasını talep eden Milor, son olarak kızı Ceylin ile bir fotoğrafını paylaştı.

Milor, kendisine yapılan bir yoruma sinirlendi. Cevabını yine sosyal medya hesabından verdi. Takipçisinin kızıyla çekilen fotoğrafına “Yemeklerin tadına bakmaktan başka ne işe yararsın merak ettim. Bana göre boş bir adamsın” yorumunu yapması ünlü yemek gurmesini kızdırdı. Milor, takipçisinin yorumunu paylaştığı gönderisine, “Bağlamdan kopuk bu garip öfkenin genellikle önümüzdeki kadehlerden kaynaklandığını düşünmüşümdür” cevabını verdi.

Kendisine yönelik eleştirilere rağmen Milor samimiyetini koruyacağını söyleyerek, “İsteseniz de istemeseniz de, evde, restoranda, dost meclislerinde nasılsak, kamera önünde de aynı olmaya devam edeceğiz” notunu iletti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir