Yaşam

Meghan Markle ve Prens Harry ilk kez kızları Lilibet’in yüzünü gösterdi!

İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıp Amerika’ya taşınan Prens Harry ile Meghan Markle altı ay önce dünyaya gelen kızları Lilibet ile çekilen aile pozlarını Noel kartlarında ilk kez yayınladılar.

Son dönemlerin en çok konuşulan çiftlerinden biri haline gelen Meghan Markle ve Prens Harry, 2021 Noel kartını uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan Team Rubicon üzerinden paylaşarak kızları Lilibet Diana‘nın yüzünü ilk kez gösterdiler.

Ünlü çift, Montecito’daki 14,7 milyon dolarlık malikanelerinde, çocukları Archie ve Lilibeti kucaklarına alarak Alexei Lubomirski‘nin objektifine poz verdiler. Oğulları Archie’nin babasına olan benzerliği hayranlarının dikkatini çekerken Lilibet Diana doğumundan bu yana ilk kez kamuoyuyla tanışmış oldu.

Çift beğeni toplayan karelerine “Bu yıl 2021’de kızımız Lilibet’i kucakladık. Archie bizi ‘Anne’ ve ‘Baba’, Lili ise bizi bir aile yaptı. 2022’yi dört gözle beklerken, Afganistan’dan gelen askerlere ve ücretli ebeveyn iznine ihtiyacı olan ABD’li ailelere destek veren, kısacası aileleri onurlandıran ve koruyan çeşitli kuruluşlara sizin adınıza bağışlar yaptık. Mutlu bir tatil sezonu ve yeni yıl dileriz. Harry, Meghan, Archie ve Lili” notunu düştü.

OLAYLI GELİN DURMAK BİLMİYOR!

Her hareketiyle gündem olan Prens Harry’nin eşi Meghan Markle, yine atağa geçti. İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılmalarının ardından tüm dünyanın odak noktası haline gelen Markle, Amerika’nın ünlü ismi Ellen DeGeneres‘in programına katıldı.

Daha önce ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajla İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth’i kızdıran Markle‘ın tekrar bir programa katılması İngiltere’de panik oluşturdu.

Kendisine karşı ırkçılık yapıldığını söylediği röportaj sonrasında Markle’ın DeGeneres‘ın programında anlatacağı şeyler büyük bir merak konusu haline geldi. Programın yayınlanan kısa tanıtım filminde Meghan Markle’ın oyunculuk kariyerine dair açıklamalar yaptığı görülüyor.

ALAY KONUSU OLMUŞTU!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gündemden düşmeyen üyeleri Prens Harry ve Meghan Markle, kraliyet ailesinden ayrılsalar da attıkları her adımla olay oluyorlar. Kraliyet ailesinin olaylı gelini Meghan Markle son yaptığı hareketle sosyal medyada alay konusu oldu. 

Ücretli aile ve sağlık izni kapsamında fazla mesai yapanlara destek olmak isteyen Markle, dünyaca ünlü kahve markası Starbucks’tan 25 dolarlık hediye çeki verdi. Ünlü isim aynı zamanda ABD’li politikacılara bunun “ulusal bir hak” yapılması için seslendi. 

Meghan Markle’ın yardım başlığı adı altında 25 dolarlık Starbucks çeki vermesi sosyal medya kullanıcıları tarafından topa tutuldu. Ünlü isme ateş püsküren İngiliz ve Amerikalılar, Markle’ın dikkat çekmeye çalıştığını söyledi. 

Sosyal medya kullanıcılarından biri Sussex Düşesinin yardımı için “İnanılmaz derecede klas… ve gerekli. Kazanma mücadelesinde arkamızda olduğunu bilmek gerçekten onur verici.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir