Yaşam

Kazada erkek arkadaşını kaybeden Gülçin Ergül’ün yürek dağlayan paylaşımı

Hepsi grubunun eski üyesi Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirmişti. Ergül, arabanın direksiyonunda yer alan erkek arkadaşı Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybetmişti. Gülçin Ergül, kazanın ardından bir paylaşım yapmış ardından silmişti. Acılı şarkıcı günler sonra bir paylaşım daha yaptı.

İzmir-İstanbul Otoyolu’nun Susurluk mevkiinde geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, günler sonra duygulandıran bir paylaşım yaptı.

“YALNIZ OLMADIĞIMI HİSSETTİRDİN”

“Çok özledim…
Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, muzip ve içi gülen gözlerine burnunun dibine kadar yaklaşıp yakından bakmayı, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını, hayat dolu enerjinle ve sevgi dolu sesinle beni çağırmanı, nereye gidersen git azıcık ayrı kalamayıp hep pervanen olmayı, hayatımın anlamını gözlerimle yanımda görebilmeyi, sarılabilmeyi, ulaşabilmeyi, sen aradığında senin sesinle çalan telefonumun o espirili zilini duymayı, ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifle dinlediğini görebilmeyi… 

Bu özlem dolu liste bitmez. “Biz birbirimize çok iyi geliyoruz” derdin. Aynen öyle. Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın, bana en büyük mutluluğu, sevgimizi, aşkımızı yaşattın. Sonsuza dek de devam edecek. Ben senin için yaşayacağım, dinlediğini göremesem de senin için bulutların ötesine şarkılar söyleyeceğim, verdiğim sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım.
Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım.
Ve seni her daim sınırsızca seveceğim.
LOVE YOU TO THE MOON.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir